Доступність посилання

ТОП новини

Крим і коронавірус: історія пандемії на півострові в фотографіях (фотогалерея)

17 березня 2020 року на всій території Криму і Севастополя запровадили режим «підвищеної готовності». Спочатку російська влада Криму заборонила «проводити будь-які спортивні, видовищні, публічні та інші масові заходи», а після – заборонила роботу торгових точок, ринків, ресторанів, барів і нічних закладів. Працювати могли тільки аптеки, продуктові магазини, продовольчі ярмарки та малі торговельні точки.

20 березня 2020 року в аеропорту Сімферополя запустили в роботу тепловізори, якими почали перевіряти всіх пасажирів, які прибували на півострів.

З 2 квітня 2020 призупинили рух автобусів і тролейбусів між містами анексованого Криму. А 3 квітня російський глава Криму Сергій Аксенов запровадив режим самоізоляції для населення: жителі не могли «залишати місця проживання, за винятком випадків звернення за екстреною медичною допомогою та випадків іншої прямої загрози життю і здоров'ю».

12 травня 2020 на півострові почав діяти обов'язковий масковий режим у місцях масового скупчення людей. А з 25 травня відновилося міжміське автобусне сполучення.

На початку літа в анексованому Криму стали готуватися до старту курортного сезону в умовах пандемії коронавірусу. З 1 липня 2020 року на півострові офіційно було розпочато туристичний сезон.

В середині літа багато кримських пансіонатів та санаторів стали переобладнувати під ковідні госпіталі. А на початку зими відкрили перший мобільний госпіталь у Ялті та Сімферополі. 15 грудня 2020 року на півострові почалася «масштабна вакцинація» від коронавірусної інфекції. Першими вирішили прищеплювати медиків.

За добу 6 січня 2021 року в Криму зареєстровано 225 випадків коронавірусної інфекції, кількість тих, хто одужав, за добу становить 218 осіб, видужали за весь період – 21 009 осіб.

Нагадаємо, що дані російської влади Криму про захворюваність на коронавірус не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Правозахисники стверджують, що ця статистика суттєво занижена, оскільки не відображає багатьох важливих факторів, включаючи інфікування в рядах російських військових і спецслужб.

Крим.Реалії згадують, як у 2020 році на півострові боролися з коронавірусною інфекцією.

КОМЕНТАРІ:

XS
SM
MD
LG